• KOSZTY DOSTAWY

Wszystkie zamówienia wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS. Podane poniżej ceny są cenami brutto i dotyczą wysyłek na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. 

 

 

Sposób dostawy

Max. waga

Koszt

Przesyłka kurierska

(przedpłata)

  30 kg    20,00 PLN

Przesyłka kurierska 

( pobranie )

  30 kg    25,00 PLN

Paczkomat InPost

( zakup powyżej 40 zł netto )

25 kg GRATIS

 

Przy zakupach na kwotę conajmniej 861,00 zł brutto  i przedpłacie, koszty transportu paczki o maksymalnej wadze do 30 kg bierzemy na siebie!

Nie mamy wpływu do dokładną godzinę dostarczenia przesyłki przez kuriera (ma on obowiązek dostarczenia przesyłki w 48h). Każdorazowo zaznaczamy na liście przewozowym telefon kontaktowy do Klienta oraz ewentualne uwagi dodatkowe. Po opuszczeniu naszego magazynu przez przesyłkę, do Klienta wysyłamy numer listu przewozowego. Postęp realizacji wysyłki można śledzić na stronie:

obraz_2021-04-10_065241.png  https://inpost.pl/sledzenie-przesylek

Jednocześnie informujemy, że całkowity, szacunkowy czas realizacji zamówienia na dany towar równy jest sumie czasu potrzebnego na przygotowanie towaru do wysyłki (podany na stronie opisowej danego produktu, lub w przypadku zamówienia na kilka produktów równy najdłuższemu czasowi podanemu na stronach opisowych produktów z zamówienia) i czasu potrzebnego firmie spedycyjnej na dostarczenie przesyłki (2-3 dni roboczych).

W przypadku jakichkolwiek problemów z dostarczeniem przesyłki, prosimy o niezwłoczny kontakt pod numerem tel.601-838-330

Pamiętaj, aby przy odbiorze przesyłki sprawdzić jej stan!